KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 9052084
nr 905 2084
Färgetsning
Endré Nemes, signerad, "Att spå i kort", 42/64, motivet: 78 x 65
Kondition: slitage
Utrop:
1.200 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 augusti 2014
kl 18:09:00
11/8 17:53:45